Požádat o dostupnost

Pole označená * jsou povinná.

Masterclass fagotistky Sophie Dervaux a výstava značky Püchner

Dne 26. 9. 2019 od 10:00 do 17:00 se bude v budově Obecního domu konat výstava nástrojů značky Püchner a masterclass fagotistky Sophie Dervaux (odkaz na partnera ČSDN -> zde )

Výstava (10:00 – 17:00) je přístupná zdarma a masterclass (13:00 – 17:00) je přístupná za drobný účastnický poplatek hráčům na dvouplátkové nástroje všech věkových kategorií.

NsPN-87N_400x400

Sophie Dervaux

„Sophie Dervaux, oceněná mj. v mezinárodní hudební soutěži ARD München je renomovanou světovou fagotistkou. V letech 2013-2015 byla sólokontrafagotistkou Berlínské filharmonie a od roku 2015 je sólofagotistkou Vídeňské filharmonie a orchestru Víděňské státní opery. Jako sólistka spolupracovala s mnoha světovými orchestry jako jsou například Vídeňská filharmonie, Symfonický orchestr bavorského rozhlasu,SWR symfonický orchestr Stuttgart, Varšavská filharmonie, Sofia Philharmonic, the Hiroshima Symphony Orchestra, Mnichovský komorní orchestr, Vídeňský komorní orchestr a mnoho dalších.

 

Sophie Dervaux koncertovala v mnoha světových koncertních síních, mezi nimi například the Vienna Musikverein, Berlin Philharmonie, Paris Philharmonie, Suntory Hall v Tokyu, Royal Albert Hall v Londýně and Carnegie Hall v New Yorku.

Sophie vyučovala na množství masterclass po celém světě. Hraje na fagot značky Püchner a věnuje se provádění zapomenutých historických skladeb i premiérování současného umění pro fagot.

Narodila se roku 1991 v Pražíži. Nejprve studovala hru na kytaru a klarinet a od roku 2003 hraje na fagot. Studovala na Hudební konzervatoři v Lyonu ve Francii, na Hochschule für Musik “Hans Eisler” v Berlíně a na Karajan Academy v Berlíně. Mezi její pedagogy se řadí například Carlo Colombo, Jean Pignoly, Volker Tessmann a Daniele Damianoezi.“

Cena masterclass:

Aktivní účastník: 150Kč, členové ČSDN 50Kč.

Pasivní účastník: zdarma.

logo_fok CSDN_logo_B_03_cb_FINAL

 

Místo konání: Společenská místnost FOK

Máte-li zájem se masterclass zúčastnit, vyplňte přihlášku.

Pole označená * jsou povinná.