Požádat o dostupnost

Pole označená * jsou povinná.

O firmě

Oboissimo-Samolepka-100x50LpeLjZJQ9xUfj

Oboissimo je firma založená před více než 20 lety jako specializovaný obchod s hobojovým příslušenstvím. V průběhu let Oboissimo rozšířilo svoji nabídku i pro fagotisty, klarinetisty, flétnisty, saxofonisty a díky své cílevědomosti zastupuje mnoho světových značek. Firma Oboissimo má také svou značku - Oboissimo - pod kterou vyrábí své vlastní produkty.

 sympozium3

Výstava nástrojů a příslušenství v rámci Sympozia 2017 pořádaná Českou Dvouplátkovou Asociací a firmou Oboissimo

 

V současné době firmu vedou hobojisté Jan Hoďánek a Dominik Bunc

Díky tomu, že majitelé jsou aktivními hráči, nabízené produkty sami testují v profesionálním hudebním prostředí a přináší tak top kvalitu celému světu.

Ohlasy a návrhy konzultují s dalšími kolegy hudebníky a pedagogy nejen z České republiky, ale i z Francie, Anglie, Německa, Ameriky...

sympoziumzztgl7Af5QmsH

 Majitelé firmy Oboissimo Jan Hoďánek a Dominik Bunc

 

Oboissimo se kromě prodeje aktivně podílí na hudebním životě. Pořádá výstavy, mistrovské kurzy a informuje na svých stránkách o aktuálních koncertech a významných hudebních událostech. Podporuje mastreclass lekce po celé ČR a dodává své produkty po celé České republice i v zahraničí ( Slovensko, Něměcko, Anglie atd...)

sympozium4

Koncert v rámci Sympozia 2017 pořádaná Českou Dvouplátkovou Asociací a firmou Oboissimo

Oboissimo je též partnerem České dvouplátkové asociace, jednoho z největších sdružení v České republice a na Slovensku. Každoročně pomáháme pořádat masterclass, letní kurzy a velké Sympozium v těch nejreprezentativnějších prostorách.

 

Věříme, že snoubením české tradice a otevřenosti pro svět vždy navodíme nezapomenutelné zážitky.

Srdečně

Jan Hoďánek a Dominik Bunc

Zobrazeno